Державний проектний інститут “ДІПРОВЕРФ”

Державний проектний інститут “Діпроверф” було засновано у 1942 році для проектування підприємств та  об’єктів суднобудування. Через деякий час інститут почав проектувати будівлі спецмашинобудування, морського приладобудування, житлового та соціально-побутового призначення.

Більш ніж за 70-річну діяльність по проектам інституту побудовано нових, реконструйовано та технічно переобладнано більш як 130 підприємств у всіх регіонах колишнього Радянського Союзу.

Сьогодні ДПІ “Діпроверф” – головний проектний інститут України по проектуванню об’єктів і підприємств суднобудівної промисловості.

ДПІ “Діпроверф” повсякденно розширює коло своєї діяльності, і сьогодні “Діпроверф” – виконує роботи для всього комплексу завдань по розвитку підприємств суднобудівної промисловості, а також роботи  по проектуванню житлових будинків та комплексів об’єктів соціального призначення.

За останні роки по розробленій проектно-кошторисній документації збудовано та введено в дію: Всеукраїнський центр реабілітації інвалідів в селі Лютіж Вишгородського району, Київської області, житлові будинки по вул. Клінічній, 23-25, по вул. Ілліча, Ф. Пушиної, Луначарського, І. Клименка, Лабораторній, торговий центр Курені на Оболоні,   житловий комплекс Протасів Яр та інше, перша в СНД електростанція на газовій турбіні, ряд комплексних робіт по технічному переозброєнню підприємст.

Інститут пропонує

 • проектування спеціалізованих перевантажувальних комплексів морського та річного транспорту, у т.ч. для наливних вантажів, генеральних вантажів, перевантаження зернових, деревообробне виробництво, виробництво по вторинній переробці брухту кольорових металів;
 • розробку бізнес-планів заводів, підприємств, об’єктів житла і цивільного будівництва;
 • реконструкцію заводів, підприємств, житлових будинків та громадських споруд;
 • рішення екологічних проблем по захисту навколишнього середовища;
 • проектування житлових будинків, об’єктів соціального призначення, промислових підприємств;
 • обстеження й обмірювання будинків і споруд, їхня паспортизація;
 • проектування гідротехнічних споруд, котельних на рідкому, газоподібному і твердому паливі, очисних споруд промислових і дощових стоків, інженерних мереж і споруд теплопневмо-газозабезпечення, водопостачання, каналізації, електропостачання, зв’язку, пожежної та охоронної сигналізації;
 • проектування та виготовлення обладнання для гальвано-хімічних виробництв, а також устаткування для очищення та знешкодження промислових стічних вод від цих виробництв.

Досвід проектування об’єктів промислового призначення дає можливість проектувати сьогодні:

 1. Об’єкти суднобудівної промисловості на Україні і за її межами.
 2. Об’єкти  точного машинобудування та приладобудування.
 3. Цехи гальванічного та інших хімічних покриттів металів і станції очистки промислових стоків.
 4. Об’єкти житлового і громадянського призначення:
  1. Житлові мікрорайони з  об’єктами громадського призначення.
  2. Окремі житлові будинки та комплекси  з  об’єктами громадського призначення.
  3. Торгово-розважальні комплекси.
  4. Окремі громадські комплекси різного призначення та багато інш.

Багаторічний виробничий досвід і високопрофесійний рівень фахівців інституту – гарантія високоякісного виконання всіх замовлень.