Об’єкти гальвано – хімічних виробництв

Якщо на Вашому підприємстві стан виробництва гальванопокриттів, травлення поверхонь виробів та їх фарбування, включаючи ана- та катафорезне фарбування, або існуючі інші проблеми вимагають модернізації та придбання обладнання для випуску конкурентноздатної продукції на сучасному технологічному рівні, наш інститут ДПІ "Діпроверф" готовий прийняти участь у їх успішному розв'язанні.

Ми забезпечимо впровадження комплексної сучасної технології і природоохоронних заходів, запроектуємо маловідходні, ресурсозаощаджуючі технологічні процеси і устаткування як для нанесення покриттів, так і промислові технологїі та прогресивне устаткування для водопідготовки, регенерації розчинів і електролитів, очищення, знешкодження, утилізації відходів і шкідливих викидів.

Проектуванням цехів гальванопокриттів інститут займається з 1959 року. За цей час розроблені і впроваджені десятки проектів цехів і цілих корпусів покрить, а також відповідних очисних споруд промстоків на приладобудівних, машинобудівних і суднобудівних підприємствах Мінсудпрому колишнього СРСР.

Про авторитет інституту говорить і той факт, що в березні 1990 р. у Києві в ДПІ "Діпроверф" була проведена міжгалузева нарада на тему "Шляхи створення безвідходних і безстічних гальванічних виробництв", у роботі якої взяли участь фахівці 82 підприємств і організацій 19-ти союзних і республіканських Міністерств і відомств.

У 1993-1994 рр. інститутом за допомогою Мінмашпрому України було організовано виробництво сучасного гальванічного екологічно безпечного і ресурсозберігаючого устаткування, а також устаткування по очищенню стічних вод, знешкодженню і утилізації токсичних відходів.

Для вказаних вище цілей наш інститут разом із співвиконавцями розробляє та виготовляє різноманітне обладнання.

Пропонуємо Вашій увазі приклади наших сучасних розробок серед, яких є автоматичні та ручні лінії для нанесення електролітичного цинку, нікелю, хрому (як твердого, так і декоративного), та інших металів та неметалів. У своїх розробках ми використовуємо тільки новітні технології та саму сучасну комплектацію.

Нами також розробляється обладнання для гальванопластики (нанесення металів на пластмаси), гарячого цинкування та інше.

Об’єкти  гальвано – хімічних  виробництв

1. ПП « Міст» - дільниця  виготовлення металевої фурнітури

2. ТОВ НВП « Інтертерм» - лінія анодно - порошкового фарбування алюмінієвих радіаторів (виробнича дільниця).

3. ТзОВ «Факро Орбіта» - автоматична лінія гальваничного цинкування металопродукції (дільниця цинкування).

4. ДП «Чехпол Енерджи Інвест» - лінія гарячого цинкування (комплексне обладнання дільниці цинкування металовиробів та системи очищення стічних вод).

5. Львівський локомотиворемонтний завод – установка залізнення та устаткування  осталювання кільця буксового підшипника; цех гальванопокриттів та лінії цинкування та очисні  споруди.

6. смт. Каборга (Миколаївська область) – дослідно – промислова електростанція з використанням потужних газових турбін та утилізації  теплової енергії відпрацьованих газів

Автооператори (500кг) для лінії цинкування Ручна лінія фарбування алюмінієвих радіаторів Агрегат приготування анофорезної фарби

Ллінія очищення та мийка інструменту
Лінія твердого хромування
Очисні споруди для хромо-нікілієвих сточних вод 10м 3год
Очисні споруди для хромо-нікілієвих сточних вод 10м 3год
Ручна лінія цинкування в барабанах
Щчисні споруди до ручної лінії цинкування